REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Mission Label dla pięciu polskich miastartykuł
Pokaż artykuł
Mission Label dla pięciu polskich miast
Warszawa, Łódź, Kraków, Rzeszów i Wrocław zostały wyróżnione jako miasta "neutralne dla klimatu i inteligentne do 2030 roku". Pięć polskich miast znalazło się pośród stu wybranych przez Komisję Europejską. Przed nimi misja współpracy na rzecz transformacji energetycznej.
Powstanie fabryka polskich samochodów elektrycznych? [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Powstanie fabryka polskich samochodów elektrycznych? [FILMY]
W Polsce może powstać fabryka samochodów elektrycznych. Nie, nie żadnej chińskiej czy innej zagranicznej firmy ale naszej polskiej. I nie, nie są to mrzonki. eVANpl to konstrukcja nagrodzona w konkursie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) na projekt polskiego lekkiego elektrycznego auta dostawczego o ładowności 1 tony. Jej twórcom udało się nie tylko się zaprojektować taki pojazd od postaw, ale również zbudować kilka prototypów, które są obecnie homologowane. W projekt zaangażowani są poważni ludzie i kapitał.
Nie zabraknie amunicji do polskich haubicartykuł
Pokaż artykuł
Nie zabraknie amunicji do polskich haubic
30 maja w Dezamecie w Nowej Dębie została zawarta kolejna umowa na dostawę amunicji artyleryjskiej kalibru 155 mm. Wartość kontraktu przekracza 13,5 mld zł netto.
[śląskie] Nowi najemcy Galerii Sfera w Bielsku-Białejartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Nowi najemcy Galerii Sfera w Bielsku-Białej
Home&You, Dalia, Sizeer, Centro, Yves Enzo dołączyły do grona najemców Galerii Sfera w Bielsku-...
Nowi najemcy w Parku Handlowym Arena w Gliwicachartykuł
Pokaż artykuł
Nowi najemcy w Parku Handlowym Arena w Gliwicach
Sklepy odzieżowe Mohito i Cropp oraz dyskont Pepco podpisały umowy najmu z Parkiem Handlowym Arena w...
[Warszawa] Nowi najemcy w Galerii Bemowo w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Nowi najemcy w Galerii Bemowo w Warszawie
Do grona najemców warszawskiej Galerii Bemowo w sobotę 15 czerwca dołączyły dwa nowe lokale – s...
[wielkopolskie] Nowi najemcy Galerii Nad Jeziorem w Koninieartykuł
Pokaż artykuł
[wielkopolskie] Nowi najemcy Galerii Nad Jeziorem w Koninie
Yes, Galeria Na Czasie, Zielona Budka, Matras, Butik, Danhen i Szachownica dołączyły do grona najemc...
[Warszawa] Nowi najemcy w warszawskim biurowcu Green Cornerartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Nowi najemcy w warszawskim biurowcu Green Corner
Skanska Property Poland podpisała kolejne umowy najmu powierzchni biurowej w kompleksie Green Corner...
[Zielona Góra] Nowi najemcy pod dachem galerii Grafittartykuł
Pokaż artykuł
[Zielona Góra] Nowi najemcy pod dachem galerii Grafitt
Jesień to okres zmian w galerii Grafitt. Centrum handlowe mieszczące się w centrum Zielonej Góry ma...
Wrocław: Nowi najemcy parku handlowego N-Park Maśliceartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Nowi najemcy parku handlowego N-Park Maślice
Do grona najemców nowego parku handlowego N-Park Maślice powstającego przy ul. Maślickiej dołączyli...
Nowi najemcy w kompleksie biurowym Forest w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
Nowi najemcy w kompleksie biurowym Forest w Warszawie
HB Reavis wynajęła kolejne biura w jednym z najbardziej zielonych budynków powstających w Warszawie....
Nowi najemcy w parku handlowym powstającym w Ropczycachartykuł
Pokaż artykuł
Nowi najemcy w parku handlowym powstającym w Ropczycach
Genesis Property przygotowuje realizację parku handlowego w Ropczycach. Wśród najemców, którzy podpisali umowy i otworzą sklepy w nowym obiekcie są między innymi takie wiodące marki jak Aldi, Rossmann, Dealz, Pepco i Sinsay.
Kolejne modernizacje i nowi najemcy w Galerii Lesznoartykuł
Pokaż artykuł
Kolejne modernizacje i nowi najemcy w Galerii Leszno
Ostatnie miesiące to czas intensywnych prac oraz licznych modernizacji sklepów w Galerii Leszno, która nieustannie dąży do podnoszenia standardów i zapewnienia klientom najlepszych doświadczeń zakupowych.
Więcej elektromobilności na polskich autostradach i drogach ekspresowych. Wystartował kolejny przetargartykuł
Pokaż artykuł
Więcej elektromobilności na polskich autostradach i drogach ekspresowych. Wystartował kolejny przetarg
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) ogłosiła postępowanie przetargowe na dzierżawę kolejnych części nieruchomości przeznaczonych pod budowę ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych i pełnienie roli operatora oraz dostawcy usługi ładowania dla tych stacji. Przetarg dotyczy Miejsc Obsługi Podróżnych zlokalizowanych przy autostradach A1, A2, A4 oraz drogach ekspresowych S3, S7, S8 oraz S19.
Jedna z największych polskich spółek logistycznych stawia na Prologis Park Teresinartykuł
Pokaż artykuł
Jedna z największych polskich spółek logistycznych stawia na Prologis Park Teresin
Jedna z największych polskich spółek logistycznych stawia na Prologis Park Teresin. Omida Group to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek w branży TSL, której działalność opiera się na współpracy kilku wyspecjalizowanych spółek. Grupa oferuje klientom pełne spektrum usług – od spedycji morskiej, lotniczej i kolejowej, przez transport drogowy, aż po kompleksowe rozwiązania logistyczne w kraju i za granicą. Dzięki tej strukturze Omida obsługuje różnorodne łańcuchy dostaw i jest w stanie elastycznie dopasowywać ofertę do zmieniających się potrzeb rynku. Spółka wynajęła łącznie 10 000 metrów kwadratowych.
Linie lotnicze KLM powróciły do Wrocławiaartykuł
Pokaż artykuł
Linie lotnicze KLM powróciły do Wrocławia
Po przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z pandemią Covid-19 holenderskie linie lotnicze KL...
[małopolskie] Małopolska na drugim miejscu w stopniu natężenia ruchuartykuł
Pokaż artykuł
[małopolskie] Małopolska na drugim miejscu w stopniu natężenia ruchu
W Małopolsce można zaobserwować jedno z największych natężeń ruchu. Jak twierdzi Grzegorze Obara, na...
Vidoinwestycja
Pokaż inwestycję
Vido
Kraków, Śródmieście, al. Jana Pawła II 54
[Kraków] Czas na remont torów w Nowej Hucieartykuł
Pokaż artykuł
[Kraków] Czas na remont torów w Nowej Hucie
Już za kilka lat infrastruktura kolejowa w Krakowie będzie wyglądać zupełnie inaczej, niż dziś. Spół...
[Warszawa] Nowi najemcy na Bobrowieckiej 10, w której sprzedano już ponad 75% mieszkańartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Nowi najemcy na Bobrowieckiej 10, w której sprzedano już ponad 75% mieszkań
Bistro St. Benedict oraz Żabka, sklep sieci typu convenience to kolejni użytkownicy lokali usługowyc...
REKLAMA